Specializujeme se na repase brzdových třmenů

11.01.2015 09:56

Víte, co brzdí vaše auto? A v jakém je to stavu? Nenechávejte stav vašich brzdových třmenů náhodě. Nefunkční nebo zaseknutý brzdový třmen vám totiž může sáhnout hluboko do kapsy, a v horším případě způsobit kolizi vašeho vozidla. Dobře pracující brzdový třmen musí zajišťovat okamžitý a rychlý přítlak brzdových desek na kotouč, přirozený průběh brzdné síly a přesný rovnoměrný tlak na brzdové desky.

Rovněž odbrzďování musí být dostatečně rychlé a přesné (zejména u vozidel se systémy ABS, VSC, TRC apod.). Přesné a rychlé odbrzdění zajistí, aby nedocházelo ke zbytečnému přehřívání brzdového systému, nadměrnému a nerovnoměrnému opotřebení desek a kotoučů či ke zvýšené spotřebě paliva a ke zvýšenému pasivnímu odporu vozidla.

Pokud potřebujete vyřešit jakýkoliv problém s brzdovými třmeny vašeho vozu – jsme tu pro vás! Poskytujeme repase brzdových třmenů na všechny typy osobních, dodávkových, nákladních aut, autobusů, přívěsů a návěsů. Repase zahrnuje především:

- Čištění pískováním
- Výměna poškozených dílů
- Povrchová úprava, zvýšení odolnosti vůči vlhkosti a jiným nepříznivým vlivům

Našim zákazníkům nabízíme repasované brzdové třmeny, jejichž cena je zlomkem ceny nových brzdových třmenů. Tyto třmeny mají po opravě zcela srovnatelné vlastnosti jako nové brzdové třmeny pro vzduchové brzdy, a proto na ně poskytujeme standartní 2letou záruku. Opravíme klasické i atypické třmeny. Naším cílem je snižovat vaše náklady na opravu vozidel!